PL PL

INŻYNIER LABORATORYJNY

Praca Kross

KROSS to największa marka rowerowa w Polsce, od lat konsekwentnie umacniająca pozycję lidera lokalnego rynku oraz europejskiego. Jesteśmy również jedną z największych marek w Europie – rowery KROSS dostępne są w niemal wszystkich zakątkach Starego Kontynentu. W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Przasnysz

Główne zadania na stanowisku:

  • Obsługa maszyn laboratoryjnych - badania zmęczeniowe ram rowerowych / komory klimatyczne
  • Wykonywanie raportów z testów na wyżej wymienionych maszynach / komorach
  • Wykonywanie raportów wdrożeniowych komponentów rowerowych
  • Tworzenie harmonogramów testów / walidacji

Wymagania:

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego i dokumentacji technicznej
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane wykształcenie wyższe techniczne
  • Mile widziana znajomość branży rowerowej

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie do posiadanego doświadczenia i osiąganych wyników
  • Narzędzia pracy niezbędne na danym stanowisku
  • Dostęp do wypożyczalni rowerów, siłowni oraz firmowej drużyny rowerowej
  • Dostęp do firmowej biblioteki oraz czasopism branżowych
  • Darmowe, świeże owoce dostarczane do biura

Osoby zainteresowane zachęcamy do składania dokumentów aplikacyjnych na adres:

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do KROSS SA, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę:
„Zgadzam się na przetwarzanie przez KROSS SA danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.