PL PL

Konstruktor

Praca Kross

KROSS to największa marka rowerowa w Polsce, od lat konsekwentnie umacniająca pozycję lidera lokalnego rynku oraz europejskiego. Jesteśmy również jedną z największych marek w Europie – rowery KROSS dostępne są w niemal wszystkich zakątkach Starego Kontynentu. W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Konstruktor

Miejsce pracy: Przasnysz

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie ram rowerowych sztywnych i w pełni zawieszonych FS
  • Montaż prototypów na ramach wykonanych w technologii druku 3D, finalnych wzorów
  • Tworzenie dokumentacji 3D (Solidworks) i 2D (Autocad)
  • Konstruowanie rowerów - tworzenie specyfikacji wg wytycznych np. cenowych oraz BOM produkcyjnego
  • Monitorowanie trendów rynkowych w celu rozwoju nowych produktów
  • Odpowiedzialność konstruktora na stanowisku dotyczy całego projektu ramy od strony konstrukcji
  • Tworzenie dokumentacji konstrukcyjnej dla rowerów i części rowerowych
  • Wdrażanie nowych konstrukcji do produkcji
  • Realizacja założeń rozwoju produktów
  • Aktywny udział i współpraca przy opracowywaniu nowych produktów
  • Koordynacja i nadzór nad przygotowaniem prototypów
  • Analizy rynku i nowych rozwiązań konstrukcyjnych
  • Wykonywanie kalkulacji kosztowych
  • Planowanie i priorytetyzacja zadań w przydzielonym obszarze
  • Odpowiedzialność konstruktora stanowisku dotyczy poprawności konstrukcyjnej wszystkich komponentów poza ramą

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Zainteresowanie i dobra znajomość branży rowerowej – mile widziane
  • Dobra znajomość oprogramowania AutoCad, Solidworks, MS Excel
  • Umiejętność rozumienia i rozwiązywania problemów inżynierskich
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Kreatywność i innowacyjność
  • Dobra organizacja pracy i samodzielność
  • Sumienność i dokładność
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i osiąganych wyników
  • Narzędzia pracy niezbędne na danym stanowisku
  • Dostęp do wypożyczalni rowerów, siłowni oraz firmowej drużyny rowerowej
  • Dostęp do firmowej biblioteki oraz czasopism branżowych
  • Darmowe, świeże owoce dostarczane do biura
  • Nielimitowany dostęp do pysznej kawy i herbaty

Osoby zainteresowane zachęcamy do składania dokumentów aplikacyjnych na adres:

W dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm. „

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.