Konstruktor

W związku z rozwojem Firmy poszukujemy kandydatów na stanowiska:

KOSTRUKTOR

Miejsce pracy: Przasnysz

W ramach tej rekrutacji poszukujemy kandydatów, którzy będą zainteresowani jedną z dwóch niżej opisanych ofert pracy:

1. Projektowanie ram rowerowych sztywnych i w pełni zawieszonych FS :

Zadania:

- montaż prototypów na ramach wykonanych w technologii druku 3D, finalnych wzorów;

- tworzenie dokumentacji 3D (Solidworks) i 2D (Autocad);

Odpowiedzialność konstruktora na stanowisku dotyczy całego projektu ramy od strony konstrukcji.

2. Konstruowanie rowerów - tworzenie specyfikacji wg wytycznych np. cenowych oraz BOM produkcyjnego.

Zadania:
- tworzenie dokumentacji konstrukcyjnej dla rowerów i części rowerowych;
- wdrażanie nowych konstrukcji do produkcji;
- realizacja założeń rozwoju produktów;

- aktywny udział i współpraca przy opracowywaniu nowych produktów;
- koordynacja i nadzór nad przygotowaniem prototypów;
- analizy rynku i nowych rozwiązań konstrukcyjnych;
- wykonywanie kalkulacji kosztowych;
- planowanie i priorytetyzacja zadań w przydzielonym obszarze;

Odpowiedzialność konstruktora stanowisku dotyczy poprawności konstrukcyjnej wszystkich komponentów poza ramą.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • zainteresowanie i dobra znajomość branży rowerowej – mile widziane;
  • dobra znajomość oprogramowania AutoCad, Solidworks, MS Excel;
  • umiejętność rozumienia i rozwiązywania problemów inżynierskich;
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • kreatywność i innowacyjność;
  • dobra organizacja pracy i samodzielność;
  • sumienność i dokładność;
  • prawo jazdy kat. B

Osoby zainteresowane zachęcamy do składania dokumentów aplikacyjnych na adres: i.jakubiak@kross.pl

W dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm. „

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.