Product Manager

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Przasnysz

Główne zadania na stanowisku:

  • Tworzenie strategii rozwoju produktów lub segmentów produktów;
  • Generowanie pomysłów na nowe produkty, kreowanie nowych produktów;
  • Ustalanie strategii rozwoju produktu oraz czasu życia produktów, segmentów;
  • Rozpoznawanie i identyfikowanie potrzeb klientów danej grupy produktów;
  • Porównanie i analiza konkurencji;
  • Tworzenie briefu produktów i modeli;
  • Nadzorowanie i koordynacja pełnego procesu prac związanych z produktem/segmentem produktów;
  • Współtworzenie z Brand Managerem planów marketingowych oraz strategii marketingowej produktu;
  • Monitorowanie konkurencji oraz trendów rynkowych w zakresie rozwoju nowych produktów, benchmark z konkurencją;
  • Szkolenie sprzedawców oraz prezentacje produktów dla PH, dystrybutorów i dealerów;
  • Udział w ustalaniu i kontrolowaniu kosztów, cen produktów;
  • Współpraca z dostawcami półproduktów i producentami zewnętrznymi;

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Bardzo dobra znajomość MS Office;
  • Wysoko rozwinięte kompetencje analityczne, umiejętność przygotowywania syntetycznych raportów;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne, samodzielność i przedsiębiorczość;
  • Wysoko rozwinięte kompetencje komunikacyjne i interpersonalne – umiejętność budowania współpracy, efektywnego funkcjonowania w złożonych strukturach organizacyjnych;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w obszarze zarządzania produktem;
  • Wysoka orientacja na cel i osiągane wyniki;
  • Atutem będzie znajomość branży rowerowej;

Osoby zainteresowane zachęcamy do składania dokumentów aplikacyjnych na adres: i.jakubiak@kross.pl.

W dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm. „

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.