Projektant graficzny

PROJEKTANT GRAFICZNY / GRAPHIC DESIGNER

Miejsce pracy: Przasnysz

Kross jest liderem branży sportowej na rynku. Celem Działu Design w firmie jest umacnianie marki poprzez tworzenie kolekcji rowerów i akcesoriów rowerowych na najwyższym światowym poziomie. W zespole projektantów tworzymy produkty kompleksowo: od koncepcji przez modele 3D po grafikę i kolorystykę. Projektujemy rowery i akcesoria dla sportowców, pasjonatów oraz każdego użytkownika roweru.

Zakres obowiązków:

- współpraca w wyznaczaniu kierunków rozwoju produktów;

- projektowanie grafik na rowery i akcesoria;

- projektowanie zestawów kolorystycznych rowerów i akcesoriów;

- współpraca z managerami produktów i innymi działami w firmie (konstrukcji, marketingu, zaopatrzenia);

- wdrażanie projektów do produkcji;

Wymagania:

- chęć do projektowania twórczych konceptów graficznych w różnych stylach;

- chęć do nauki i zdobywania nowych doświadczeń (np. w obszarze technologii nadruków grafik na produktach);

- spostrzegawczość, umiejętność wyciągania wniosków ze swoich obserwacji;

- dokładność i precyzja w pracy;

- aktywna postawa;

- otwartość na opinie innych ale także samodzielność;

- umiejętność współpracy z grupą, chęć korzystania z doświadczenia zespołu;

- znajomość programu Adobe Photoshop;

- umiejętność posługiwania się wybranym programem do krzywych;

Dodatkowe atuty:

- umiejętność pracy w CorelDraw i KeyShot;

- kierunkowe wykształcenie wyższe (wzornictwo przemysłowe, grafika projektowa, pokrewne);

Oferujemy:

- przyjazną atmosferę pracy w otwartym, twórczym zespole;

- możliwość wpływu na wygląd produktów sprzedawanych w całej Europie;

- brak monotonii w pracy;

- komfort pracy wynikający z bardzo dobrej organizacji projektów prowadzonych w firmie;

Osoby zainteresowane zachęcamy do składania dokumentów (CV, list motywacyjny, portfolio) na adres: i.jakubiak@kross.pl

W dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm. „

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.