PL PL

Specjalista ds. marketingu

KROSS to największa marka rowerowa w Polsce, od lat konsekwentnie umacniająca pozycję lidera lokalnego rynku oraz europejskiego. Jesteśmy również jedną z największych marek w Europie – rowery KROSS dostępne są w niemal wszystkich zakątkach Starego Kontynentu.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

 (marka Le Grand)

 Miejsce pracy: Przasnysz

Główne zadania na stanowisku:

  • Prowadzenie działań marketingowych, reklamowych i promocyjnych;
  • Tworzenie i realizacja kompleksowego harmonogramu działań marketingowych dla marki Le Grand;
  • Budowanie i zarządzanie budżetem marki;
  • Planowanie i rozliczanie powierzonego budżetu;
  • Podpisanie i rozliczanie umów na działania i usługi;
  • Analiza działań marketingowych konkurencji;
  • Udział w tworzeniu portfolio wraz Product Managerem;
  • Budowanie wizerunku zgodnego ze strategią;
  • Budowanie rozpoznawalności marki;
  • Udział i wspieranie działań sprzedażowych;
  • Współtworzenie polityki cenowej;
  • Inicjowanie i tworzenie contentu dla marki (foto, video, inne);
  • Wprowadzanie produktów na rynek;
  • Nadzór na działaniami PR i SM;
  • Cykliczne raportowanie do przełożonego;

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe;
  • Płynna znajomość języka angielskiego;
  • Bardzo dobra znajomość MS Office;

  • Min 2-3 letnie doświadczenie w prowadzeniu działań komunikacyjnych i wprowadzaniu na rynek nowych produktów ;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży fashion, kosmetycznej, lifestylowej lub innej o charakterze modowym;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne;
  • Pomysłowość, kreatywność i nieszablonowy sposób myślenia;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji i pracy w zespole;
  • Mile widziana znajomość branży rowerowej;
  • Prawo jazdy kat.B.

Osoby zainteresowane zachęcamy do składania dokumentów aplikacyjnych na adres: i.jakubiak@kross.pl

W dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm. „

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.